Mercedes-Benz

Magazyn Mercedes me.

Odkryj kolejne wydanie.
Magazyn Mercedes me

Ostatnie artykuły.

Tysiąc mil

Tysiąc mil.

W 1955 roku Sir Stirling Moss, legenda toru rajdowego, wziął udział w słynnym włoskim wyścigu „Mille Miglia”. O samym wyścigu, oraz o niezwykłym samochodzie, w którym brytyjski rajdowiec wygrał wyścig, przeczytacie w artykule „Sir Stirling Moss”, autorstwa Jana Pospiszyl.

(Artykuł „Sir Stirling Moss” str. 112-114).

Nasza nowa rzeczywistość /świat do góry nogami/

Nasza nowa rzeczywistość.

Miało trwać kilka tygodni, a zmieniło całe nasze życie. O wpływie pandemii oraz lockdownu na postrzeganie życia i na zmiany postaw życiowych przeczytacie w artykule Vereny Richter.

(Artykuł „Nostalgia nowych czasów”, str. 12-18).

Zamiana ciał /inna perspektywa/ w innej skórze

W innej skórze.

Niemożliwe staje się możliwe. W artykule „Pole position” przeczytacie o nowoczesnej technologii wirtualnej rzeczywistości, która umożliwia spojrzenie na świat oczami drugiego człowieka.

(Artykuł „Pole position”, str. 8-9).

Odpowiedzialny luksus

Odpowiedzialny luksus.

O filozofii kryjącej się za designem Mercedesa, oraz o tym, co sprawia, że nowy Mercedes EQS jest tak wyjątkowy, przeczytacie w artykule „Nowatorski design”.

Ciekawi Was, jaka filozofia kryje się za designem Mercedesa? Co sprawia, że nowy Mercedes EQS jest tak wyjątkowy? Zgłębić ten temat możecie na stronie 40.

(Artykuł „Nowatorski design” str. 40).Wydawca i redakcja.

Wydawca i redakcja

Nowa koncepcja magazynu Mercedes me oznacza pożegnanie z czasopismem dla klientów w tradycyjnej formie. Magazyn Daimler AG identyfikuje się jako czasopismo społecznościowe. Ma ono odzwierciedlać zróżnicowane zainteresowania przyjaciół, wielbicieli i klientów świata marki Mercedes-Benz. Pierwszy magazyn Mercedesa ukazał się już w roku 1955 – wówczas jeszcze pod tytułem „Informacje eksportowe Mercedes-Benz”.

Teraz można pobrać nasz magazyn bezpłatnie jako aplikację na system iOS lub Android.

Treści.

Treści

Magazyn koncentruje się na treściach, jakie oferuje Daimler AG jako duży koncern ‒ na badaczach, myślicielach, przygodach, emocjonujących przeżyciach, niezwykłych pomysłach i pionierskim duchu. Opowiada historie z wnętrza jednej z najbardziej elektryzujących marek na świecie.

Magazyn Mercedes me otwiera przed czytelnikiem ducha naszych nowych czasów i optymistycznie patrzy w przyszłość. Wiedzę przekazuje w przystępny sposób, a bohaterów prezentuje z bliska i wiarygodnie. Emanuje przy tym zmysłowym luksusem oraz budzi pragnienia, jak to od zawsze czyniła marka Mercedes-Benz

Więcej informacji.

Więcej informacji o Magazynie Mercedes me

Wydawca:
Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.,
ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa,
tel. +48 22 312 50 00

Redaktor Naczelna:
dr Ewa Łabno-Falęcka

Redakcja:
Tomasz Mucha, Aleksander Rzepecki, Elżbieta Wygoda

Współpracownicy:
Rafał Jemielita, Jerzy Piechociński, Leszek Belke, Janusz Suchodolski, Bartosz Jakubowski, Piotr Kanikowski, Andrzej Rocki

Redakcja graficzna:
Monika Borkowska, Anna Angerman

Fotoedycja:
Dorota Świderska

Biuro Reklamy:
Jolanta Kurek, tel. +48 692 440 107

Project Manager:
Katarzyna Osiak-Łazur, tel. +48 694 455 395

Pobierz magazyn na system Android

Pobierz magazyn na system Android

Pobierz magazyn na system iOS

Pobierz magazyn na system iOS