Mercedes-Benz

Historia firmy.

Historia firmy.

Historia.

Siła tradycji

Nasza firma należy do najdłużej działających na rynku motoryzacyjnym w Krakowie. 30 lat doświadczenia Jana Kosmowskiego, to kapitał doświadczenia i myślenia o przyszłości. Od roku 1991 posiadamy Autoryzację Mercedes-Benz.

Początki

Jan Kosmowski od początku życia zawodowego, po ukończeniu Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej, jest związany z branżą motoryzacyjną. Pierwszy Zakład Mechaniki Pojazdowej otworzył w 1979 roku, wtedy zatrudniając pięcioosobowy zespół.

Autoryzacja

W 1991 Jan Kosmowski otrzymał Autoryzację Mercedes-Benz i od tego czasu, nieprzerwanie dąży do doskonałości dbając o klientów, pracowników i środowisko. Autoryzacja pozwoliła na podniesienie jakości świadczonych usług, głęboką specjalizację oraz szkolenie pracowników. Zaangażowanie zostało dwukrotnie docenione poprzez przyznanie nagrody najlepszego serwisu Mercedes-Benz w Polsce. W 2007 otrzymaliśmy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów Mitsubishi Canser Fuso.

Przyszłość

Stały rozwój to nasze priorytety, a zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Wierzymy, że nie tylko naprawiamy samochody, ale dajemy poczucie bezpieczeństwa na każdym metrze drogi. Nasze usługi to gwarancja dotarcia do celu – zawsze i wszędzie.