Mercedes-Benz

Nowy wymiar tuningu - firma Brabus!

04.12.2017

Oferta Brabusa zawiera szeroką gamę elementów do tuningu samochodów Mercedes-Benz. W swojej ofercie Brabus posiada elementy do tuningu optycznego: zderzaki, spojlery, osłony przednie i tylne do aut terenowych, progi, felgi aluminiowe i dodatkowe oświetlenie
Specjalnością Brabusa jest tuning silnika. Właścicielom Mercedesów polecamy zestawy zwiększające moc silnika do aut z silnikami Diesla i benzynowymi (także typu kompresor) oraz wykonywane w zakładach w Bottrop zwiększenie pojemności silnika. Dostępne są również sportowe układy wydechowe do większości modeli oraz prędkościomierze o zwiększonym zakresie.
Większe osiągi wymagają wzmocnionych hamulców - Brabus oferuje kompletne układy hamulcowe, na które składają się sześciotłoczkowe zaciski, wentylowane tarcze hamulcowe oraz zbrojone przewody. Sportowych właściwości samochodu dopełnia sportowe zawieszenie - sprężyny i amortyzatory o specjalnych charakterystykach.
Jak przystało na luksusowe limuzyny, szczególnie bogata jest oferta wyposażenia wnętrza. Obejmuje m.in. kompletne tapicerki skórzane, okładziny z aluminium i naturalnego drewna, kierownice sportowe, gałki zmiany biegów, nakładki na pedały, progi wewnętrzne, dywaniki.
Brabus oferuje również wyposażenie biznesowe i multimedialne: monitory zintegrowane w zagłówkach, komputery z dostępem do Internetu, konsole do nawigacji satelitarnej itp.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.